Darek67 Paper Boat Captain

• Male
  • from Poland
  • Member since Sep 16th 2020
  • Last Activity:
Profile Hits
231
Welcome to the new TML-Studios Community! Please read through the Community Rules and Guidelines and Tips & Tricks. Have fun!
  • thank you Ready :)

• nice spec big boy!

• Cześć

Zobacz w profilu tutaj podana jest specyfikacja moja uzyskuję na ultra pełne 60 FPS przy monitorze 1980 na 1080 rozdzielczość.

Trudno mi tutaj omawiać różne podzespoły mogę tylko mówić o moich, zależy jakie masz oczekiwania do jakich gier oraz jaki monitor. Mój sprzęt radzi sobie dobrze z wydajnością na ultra w 60 klatkach w każdej grze. Głównie lubię symulatory lotnicze, pociągi, autobusy . Wybierz juls2008 nowe , wydajne podzespoły za cenę korzystną bez przepłacania za zbędne bajery. Myślę,że dzisiaj minimum to potrzeba 16 GB RAM procesory seria I 7 minimum oraz grafka GTX 1080 i w górę. Myślę,że coś ci pomogłem, bo jednak twój sprzęt trochę za słaby 30 FPS nie daje radości z jazdy płynnie. Gry TML są fajne ale wymagające, ciesze się,że zakupisz komputer na którym będziesz mógł bardzo dobrze grać płynnie. Warto kupić przyszłościowo do gier starczy dysk HDD a na system SSD.

• Cześć

Myślę ostatnio nad zmianą komputera i ciekawi mnie jaką masz konfigurację sprzętu (procek i grafika) i jakie fpsy masz w grach TML-u.

Mam laptopa z 2015 r i niezbyt mocną kartę graficzną GTX 970M i średnio uzyskuję 30 fps w Tourist i 27 fps w Fernbus. To trochę za mało, dlatego szukam informacji aby wybrać optymalny sprzęt w dobrej cenie.

Julian