Darek67 Paper Boat Captain

• Male
  • from Poland
  • Member since Sep 16th 2020
  • Last Activity:
Reactions Received
59
Profile Hits
410

We are closing this forum

In recent years, a large and active community has emerged on our Discord server. Many members are therefore no longer active in this forum and contributions from new users were not answered or only answered late. We are therefore closing this forum with immediate effect. Old posts will still be visible, but it will no longer be possible to write new posts. You can find our discord server here: https://discord.com/servers/tml-studios-224563159631921152

• thank you @Ready :)

• nice spec big boy!

• Cześć

Zobacz w profilu tutaj podana jest specyfikacja moja uzyskuję na ultra pełne 60 FPS przy monitorze 1980 na 1080 rozdzielczość.

Trudno mi tutaj omawiać różne podzespoły mogę tylko mówić o moich, zależy jakie masz oczekiwania do jakich gier oraz jaki monitor. Mój sprzęt radzi sobie dobrze z wydajnością na ultra w 60 klatkach w każdej grze. Głównie lubię symulatory lotnicze, pociągi, autobusy . Wybierz @juls2008 nowe , wydajne podzespoły za cenę korzystną bez przepłacania za zbędne bajery. Myślę,że dzisiaj minimum to potrzeba 16 GB RAM procesory seria I 7 minimum oraz grafka GTX 1080 i w górę. Myślę,że coś ci pomogłem, bo jednak twój sprzęt trochę za słaby 30 FPS nie daje radości z jazdy płynnie. Gry TML są fajne ale wymagające, ciesze się,że zakupisz komputer na którym będziesz mógł bardzo dobrze grać płynnie. Warto kupić przyszłościowo do gier starczy dysk HDD a na system SSD.

• Cześć

Myślę ostatnio nad zmianą komputera i ciekawi mnie jaką masz konfigurację sprzętu (procek i grafika) i jakie fpsy masz w grach TML-u.

Mam laptopa z 2015 r i niezbyt mocną kartę graficzną GTX 970M i średnio uzyskuję 30 fps w Tourist i 27 fps w Fernbus. To trochę za mało, dlatego szukam informacji aby wybrać optymalny sprzęt w dobrej cenie.

Julian